Şahinbey Pimapen Tamiri

Şahinbey'de pimapen tamirinde tecrübeli elemanlarımızla hizmet vermekteyiz. Evinizin veya işyerinizin kapı ve pencere sistemleri nemli bölgelerde olumsuz hava koşullarından kaynaklı sıça arıza yapabilir. Bunu önlemenin tek yolu yıllık bakımlarının düzenli bir şekilde yapılmasıdır. Şahinbey nem oranı yüksek olan bir bölgedir. Bu nedenle pimapen kap ve pencere sistemlerinin yılda en az bir defa olmak üzere bakımları yapılmalı arıza hallerinde sıkıntı daha fazla büyümeden hızlı bir şekilde giderilmelidir.

Pencere ayarları, kapı kilit mekanizmalarının yağlanması, çift açılım pencerelerinizin karşılık ve cam ayarları, iç ve dış izolasyonlarının yenilenmesi ve tamiratı bakım kapsamında yapılması gereken bazı işlemlerdir. Konforlu ve uzun süreli kullanım için oldukça önemlidir. Bu sayede ilerde meydana gelebilecek sıkıntılara tedbir alınmış olunur.

Şahinbey'de pimapen panjur tamiri, uzman ekiplerimiz tarafından hızlı servis araçlarımızla garantili olarak yapılmaktadır. Şahinbey ilçesinde pimapen ve panjur ile ilgili yaşadığınız her türlü sıkıntı için bizleri arayabilir bilgi alabilirsiniz.